Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kamieniec Wrocławski

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

940 000 zł129 m² 7 298,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Domy gotowe do odbioru! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej (szereg skrajny) położone w gminie Czernica. Dom o pow 128,8 mkw składa się z: parter 66,70 mkw - wiatrołap 4,70 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

795 000 zł108 m² 7 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa inwestycja! szeregi W centrum kamieńca wrocłaskiego! wszystkie media! bez prowizji | bez pcc | zakup od dewelopera Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (szereg skrajny) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

849 000 zł123 m² 6 891,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Domy gotowe do odbioru! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położone w gminie Czernica. Dom o pow 123,2 mkw składa się z: parter 61,90 mkw - wiatrołap 4,60 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

955 000 zł123 m² 7 764,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 123 m2 z garażem oraz ogrodem. Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, wykonany w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 490 000 zł119 m² 12 486,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w Kamieńcu Wrocławskim, gmina Czernica. Dom budowany według projektu dom w Żórawkach Ver. 2 składa się z: parter 68,81(73,29) 1. Wiatrołap3,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

949 000 zł135 m² 7 029,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Nowe osiedle "margareth" W świetnej lokalizacji bez pcc l bez prowizji! wysoki standard deweloperski wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz, światłowód, drogi Z kostki brukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

30 000 zł500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę ogrodową zlokalizowaną w Kamieńcu Wrocławskim. Ogródek rekreacyjny. + nowo powstały zespół przedszkolno-szkolny na ponad 500 dzieci w Dobrzykowicach, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

849 000 zł135 m² 6 307,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:469 m²

Okazja! wolnostojący! świetna lokalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam mieszkanie położone w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Polnej Mieszkanie o powierzchni 33 mkw składa się z: - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

870 000 zł135 m² 6 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! promocyjna cena świetna loikalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

3 000 zł70 m² 42,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od zaraz! Duży ogród! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Działkowej. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wrocławska

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

780 000 zł108 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej położone w Kamieńcu Wrocławskim przy skrzyżowaniu ulicy Działkowej z Wrocławską około 3 km od Wojnowa i granic Wrocławia. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łąkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

71,69 zł/m²110 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 110 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Kamieńca Wrocławskiego, przy ul. Łąkowej. Nieruchomość po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

739 000 zł111 m² 6 685,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Oferta dotyczt lokalu A1b cena promocyjna! gotowy! wysoki standard wykończenia - pompa ciepła l rekuperacja, dojazd drogą asfaltową nowoczesne osiedle zakup od dewelopera! bez prowizji l bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

780 000 zł108 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja! szeregi W centrum kamieńca wrocłaskiego! wszystkie media! taras 10 mkw! bez prowizji | bez pcc | zakup od dewelopera Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 740 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom o pow około 140 mkw składa się z: - dwa pokoje, - łazienka, - wiatrołap, - holl, - kuchnia. Na poddaszu: - dwa pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

639 000 zł61 m² 10 482,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przytulne 3 pokoje w Kamieńcu Wrocławskim. Balkon, kuchnia w zabudowie, poddasze i 2 miejsca parkingowe! Idealne dla rodziny lub pary. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne wille-bliźniaki w Kamieńcu Wrocławskim dom pasywny w eleganckim wydaniu Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronne, eleganckie domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 790 000 zł296 m² 6 047,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i komfortowy dom wolnostojący z dodatkowym garażem dwustanowiskowym (ok. 38 m ) i dużym ogrodem w Kamieńcu Wrocławskim. Dom otoczony jest pięknym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

739 000 zł111 m² 6 685,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 490 000 zł119 m² 12 486,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w Kamieńcu Wrocławskim, gmina Czernica. Dom budowany według projektu dom w Żórawkach Ver. 2 składa się z: parter 68,81(73,29)1. Wiatrołap3,982.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 099 000 zł160 m² 6 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam przestronny dom jednorodzinny z dużym ogrodem - Kamieniec Wrocławski. Cena do negocjacji wyłącznie dla klientów gotówkowych Powierzchnia domu ok 160 m2 + taras 40 m2 Działka: 1300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 080 000 zł123 m² 8 780,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 123 m2 z garażem oraz kameralnym ogrodem. W bliskiej okolicy wiele terenów zielonych w tym lasy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

870 000 zł135 m² 6 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

949 000 zł125 m² 7 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny bliźniak, gotowy do wprowadzenia. Bardzo spokojna, zielona okolica. Na sprzedaż bardzo nowoczesny bliźniak o łącznej powierzchni ok. 125 m , gotowy do wprowadzenia. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

680 000 zł61 m² 11 154,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przytulne 3 pokoje w Kamieńcu Wrocławskim. Balkon, kuchnia w zabudowie, poddasze i 2 miejsca parkingowe gratis! Idealne dla rodziny lub pary. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łąkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

80,76 zł/m²110 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 110 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Kamieniec Wrocławski, przy ul. Łąkowej. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do.