Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kamieniec Wrocławski

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Działka, ul. Siedmiu Krasnoludków

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

999 000 zł3 400 m² 293,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kamieniec Wrocławski to malownicza miejscowość położona niedaleko granic Wrocławia. Bardzo dobry dojazd do wow oraz do centrum Wrocławia. Blisko są tereny spacerowe i trasy rowerowe. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

6 000 000 zł25 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Kamieńcu Wrocławskim, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

349 000 zł88,21 m² 3 956,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek handlowo - usługowy lub gastronomiczny W centrum kamieńca wrocławskiego. Działka O powierzchni 399 mkw. Lokal O powierzchni 88.21 mkw. Gorąco polecam lokal usługowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

795 000 zł108 m² 7 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Nowa inwestycja! szeregi W centrum kamieńca wrocłaskiego! wszystkie media! bez prowizji | bez pcc | zakup od dewelopera Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (szereg skrajny) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł82,73 m² 7 240,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja - promocyjna cena tylko do końca roku gotowe! | ogródek bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Festynowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

2 290 000 zł11 779 m² 194 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki z mpzp w atrakcyjnej części Kamieńca Wrocławskiego przy ul. Festynowej pod usługi, magazyny i produkcję! nieruchomość Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

174 000 zł434 m² 400,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: działka budowlana w centrum Kamieńca Wrocławskiego idealna pod budowę domu! Oferuję działkę budowlaną położoną w samym centrum Kamieńca Wrocławskiego, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Festynowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

2 202 250 zł8 809 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Kamieńcu Wrocławskim. Położona w obszarze aktywności gospodarczej. W bliskiej odległości znajdują się centra magazynowe , firmy produkcyjne oraz n-park. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, zaprojektowanego z myślą o komforcie i estetyce. Ten imponujący budynek o powierzchni 220 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

780 000 zł108 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja! szeregi W centrum kamieńca wrocłaskiego! wszystkie media! taras 10 mkw! bez prowizji | bez pcc | zakup od dewelopera Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 480 000 zł234,09 m² 6 322,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: dom w spokojnej i bezpiecznej okolicy 5 km od granic Wrocławia. Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie komfort życia blisko natury, a jednocześnie pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

799 000 zł123,20 m² 6 485,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Domy gotowe do odbioru! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położone w gminie Czernica. Dom o pow 123,2 mkw składa się z: parter 61,90 mkw - wiatrołap 4,60 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

849 000 zł134,60 m² 6 307,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! wolnostojący! świetna lokalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łąkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

71,75 zł/m²110,10 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny, reprezentacyjny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 110 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Kamieńca Wrocławskiego przy ul. Łąkowej. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Wrocławska

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

2 990 000 zł3 200 m² 934,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel.   Przedmiotem sprzedaży jest kompleks budynków usytuowany na działkach o łącznej powierzchni 3 200 m, obejmujący: trzykondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

340 000 zł1 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlana położoną w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Czystej objętą planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną! Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 350 000 zł194,01 m² 6 958,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jedynie niecałe 4 km od Kamieńca Wrocławskiego Polecam Państwa uwadze wyjątkowy dom posadowiony w Jeszkowicach (gmina Czernica)- idealnie nadający się dla Rodzin dwupokoleniowych, gdzie każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

849 000 zł134,60 m² 6 307,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

640 000 zł74 m² 8 606,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży odród! gotowe bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

640 000 zł74 m² 8 606,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży odród! gotowe bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 740 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom o pow około 140 mkw składa się z: - dwa pokoje, - łazienka, - wiatrołap, - holl, - kuchnia. Na poddaszu: - dwa pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 490 000 zł119 m² 12 486,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w Kamieńcu Wrocławskim, gmina Czernica. Dom budowany według projektu dom w Żórawkach Ver. 2 składa się z: parter 68,81(73,29) 1. Wiatrołap3,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Pierwsze zasiedlenie! duże mieszkanie W wysokim standardzie! ogród! 2 miejsca postojowe! Gorąco polecam przestronne mieszkanie 90 mkw położone na nowym osiedlu w Gminie Czernica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

799 000 zł123 m² 6 485,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni segment w doskonałej cenie! Gotowy do odbioru - zamieszkaj od zaraz! Osiedle "margareth" - wyjątkowa lokalizacja i wysoki standard Zapraszamy do zakupu nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

849 000 zł135 m² 6 307,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 490 000 zł119 m² 12 486,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

640 000 zł74 m² 8 606,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży odród! gotowe! bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

639 000 zł61 m² 10 482,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przytulne 3 pokoje w Kamieńcu Wrocławskim. Balkon, kuchnia w zabudowie, poddasze i 2 miejsca parkingowe! Idealne dla rodziny lub pary. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł83 m² 7 240,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja - promocyjna cena tylko do końca roku! gotowe! | ogródek! bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

590 000 zł44 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski Na sprzedaż zadbane i komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,75 m (około 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolna

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

589 000 zł86 m² 6 852,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu Standard wykończenia: - instalacje: elektryczna (wraz z osprzętem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

4 600 zł90 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolna

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

569 000 zł86 m² 6 620,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

280 000 zł691 m² 405,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| czernica, okolice Wrocławia, kamieniec Wrocławski, działka na sprzedaż Biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka 7 Polecam Państwu działkę o powierzchni 691 m2, położoną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łąkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

71,82 zł/m²110 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 110 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Kamieńca Wrocławskiego przy ul. Łąkowej. Nieruchomość po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

639 000 zł61 m² 10 482,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025