Działka budowlana Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski, dolnośląskie

  • 449 000 zł
  • 2 014 m²
  • 222,94 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Świdzińs...

Skontaktuj się

Działka budowlana Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

449 000 zł

2 014 m²

222,94 zł/m²

Działka budowlana Kamieniec Wrocławski

Zaktualizowane: 12 maja 2026

449 000 zł 2 014 m² 222,94 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 449 000 zł (222,94 zł/m²)
  • Forma własności: własność

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działki położone w Kamieńcu Wrocławskim, w spokojnej i zielonej okolicy, z dobrym dojazdem do Wrocławia.
Oferta obejmuje dwie działki:
Działka nr 762/7
powierzchnia: 886 m²
przeznaczenie: pod zabudowę jednorodzinną
Działka nr 762/3
powierzchnia: 1128 m²
działka rolna, dla której zostały wydane warunki zabudowy. Może stanowić dodatkową przestrzeń przy działce budowlanej np. (...)

Agent

Bartosz Świdziński

533 163...

533 163 112

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bartosz Świdziński

533 163...

533 163 112

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: