Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z tarasem Kamieniec Wrocławski - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 099 000 zł160 m² 6 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam przestronny dom jednorodzinny z dużym ogrodem - Kamieniec Wrocławski. Cena do negocjacji wyłącznie dla klientów gotówkowych Powierzchnia domu ok 160 m2 + taras 40 m2 Działka: 1300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 080 000 zł123 m² 8 780,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 123 m2 z garażem oraz kameralnym ogrodem. W bliskiej okolicy wiele terenów zielonych w tym lasy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

870 000 zł135 m² 6 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! promocyjna cena świetna loikalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

949 000 zł125 m² 7 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny bliźniak, gotowy do wprowadzenia. Bardzo spokojna, zielona okolica. Na sprzedaż bardzo nowoczesny bliźniak o łącznej powierzchni ok. 125 m , gotowy do wprowadzenia. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

949 000 zł85 m² 11 150,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Świetna lokalizacja! nowe budownictwo! bez czynszowy! Gorąco polecam dom położony w Kamieńcu Wrocławskim. Lokal o pow 85,11 mkw składa się z: parter - wiatrołap, - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 490 000 zł135 m² 11 037 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowy dom jednorodzinny | wysoki standard | 135M2 | 4 pokoje | 2 łazienki | gabinet | 2 garaże | garderoba | działka na własność Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 450 000 zł206 m² 7 021,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Komfortowo wykończony dom wolnostojący, - wśród nowych domów o pow. użytkowej 168 m2 plus garaż o pow. 26 m2 wraz z pomieszczeniem gospodarczym ok. 6m2 w wyjściem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

975 000 zł85 m² 11 455,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 479 590 zł171 m² 8 664,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Kamieńca Wrocławskiego - zaledwie kilkanaście minut od centrum Wrocławia. Dom o powierzchni 170,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

800 000 zł282 m² 2 836,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:839 m²

Ten już sprzedany, ale mamy coś fajnego w Dobrzykowicach! Okazja cenowa, możliwość szybkiego zamieszkania. Przestrzenny domu z ogrodem w doskonałej pod wieloma względami lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

870 000 zł135 m² 6 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 099 000 zł160 m² 6 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

759 000 zł111 m² 6 866,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Oferta dotyczt lokalu A1b cena promocyjna! gotowy! wysoki standard wykończenia - pompa ciepła l rekuperacja, dojazd drogą asfaltową nowoczesne osiedle zakup od dewelopera! bez prowizji l bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

829 000 zł130 m² 6 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak pod Wrocławiem poleca się na sprzedaż! Wykonany w wysokim standardzie i pozostawiony w stanie deweloperskim, co daje szerokie spektrum możliwości jego wykończenia. Doprowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

870 000 zł135 m² 6 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 499 000 zł160 m² 9 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 490 000 zł119 m² 12 486,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w Kamieńcu Wrocławskim, gmina Czernica. Dom budowany według projektu dom w Żórawkach Ver. 2 składa się z: parter 68,81(73,29)1. Wiatrołap3,982.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

870 000 zł135 m² 6 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 479 900 zł171 m² 8 664,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

575 000 zł120 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym pod Wrocławiem (ogrzewanie podłogowe, schody żelbetowe, gotowy taras, strych, światłowód) Dom położony jest w zielonej, cichej.